darmowe liczniki
Blog > Komentarze do wpisu

Mówisz i masz!


 

Zapytany o zdanie, które najbardziej utkwiło mi w głowie, po drugim dniu zajęć 4-go semestru na AE (tak, tak Akademii Ekonomicznej w Katowicach), bez wahania odpowiedziałbym: "wygląda na to, że od dziś, ode mnie, zależy wasze życie na studiach". Padło ono z ust magistra Strzeleckiego, który zaszczyca nas swoją uwagą aż na czterech przedmiotach! :P

Przedmiot Marketing w Internecie, po doświadczeniach związanych z innymi marketingo-pochodnymi, nie wróżył niczego pasjonującego. Wręcz przeciwnie, nasuwały się prorocze wizję zakuwania "oczywistych oczywistości" w indywidualnej wizji po raz kolejny tylko z nieco innej strony... A tu psikus!

Zajęcia zaczęły się od przeczytania obszernego artykuły na temat Google Online Marketing Challenge, reklamy internetowej i google adwords. - Weźmiemy w tym udział? - padło gdzieś z końca sali. - Tak.
Odpowiedź ta przekreśliła smutną wizję kucia dla idei samego kucia i wprowadziła w grupie, nieznane dotąd, uczucie zdrowego współzawodnictwa i szansy na stworzenie czegoś konstruktywnego.
Oczywiście o ewentualnych protestach nie było mowy i w myśl zasady "mówisz i masz" do roboty należało zabrać się od zaraz. :)

 

 


 

Jak na drugi dzień zajęć e-biznes klarował się jako sporo pracy, ale wreszcie interesującej.
Po raz pierwszy po niecałych dwóch godzinach od ogłoszenia wymogów projektu, wziąłem się do roboty z pierwszym widocznym efektem!

Coś nieprawdopodobnego... ^^

 

ŁukA$H

wtorek, 16 lutego 2010, szefyae

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: Artur, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/02/16 20:28:49
Gratuluje szybkiej reakcji, to zdanie nie było dziś najważniejszym przez Was usłyszanym, ale dobrze, że zostało zapamiętane.
-
Gość: Kuba, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/02/17 19:56:02
Witam was koledzy ;P
Było by miło gdyby nasz link znalazł się na naszej stronie. My juz to uczyniliśmy ;)
Zapraszamy ;P
googleonlinemarketingchallenge.wordpress.com/