darmowe liczniki
Kategorie: Wszystkie | Merytorycznie! | Przedsmak!
RSS
niedziela, 28 marca 2010
W zeszłą środę (24.03.2010) odwiedził nas pan Jarosław Mutwil - kierownik działu IT - w Ataxo Poland. Firma ta zajmuje się marketingiem w internecie.
Dziś trochę o tym co się dzieje u Waszej ulubionej grupy. Także notka dla fanów:)
środa, 17 marca 2010
Pod ostatniej awarii prądu, kiedy to mój rozwlekły lecz pasjonujący wpis, uległ bezpowrotnej teleportacji w eter, straciłem zapał do dalszego pisania. I choć to doniosłe wyznanie może napawać pesymizmem, to nie radzę się od razu zniechęcać. Mam zamiar przybliżyć nieco mgliste sylwetki członków Teamu MRAŁ, specjalnie z myślą o wszystkich naszych przyszłych (i aktualnych) wiernych fanach.
No i stało się Grupa MRAŁ zaczęła działać pełną parą. Nareszcie od słów przeszliśmy do czynów i tak o to w parę dni zrobiliśmy więcej w sprawie konkursu niż przez ostatni miesiąc:):

Jest w końcu firma! - z branży "gadżetowej"
Google Analitycs - wreszcie działa i zbiera już dla nas informacje
Projekt kampanii - już się tworzy
No i ten nieszczęsny raport - Czas mieliśmy do poniedziałku(15.03.2010) no cóż na sobotę na pewno będzie.

Tak nawiasem nie podzieliliśmy się pewnym wydarzeniem jakie miało miejsce już dosyć dawno. Otóż mamy szefa naszej grupy!(nie wiem jak to się stało, że nie ma informacji o tym na blogu)

Otóż naszym kierownikiem - jednogłośnie wybranym - jest pan Łukasz Świerk zamieszkały w Katowicach. Dlaczego Świerq? Sam nie wiem ale lepszy taki szef niż żaden :).

Mamy nadzieję, że takie tempo prac będzie się utrzymywać, jakość naszych starań będzie równie wysoka, kampania udana a my (nieskromnie powiem) osiągniemy wysokie miejsce w konkursie;).

Pozdro Mrał
wtorek, 16 marca 2010
Na stronie firmy którą będziemy reklamować za pomocą Google AdWords w dniu dzisiejszym około południa został wklejony kod z Google Analytics tego trudu pojął się admin (gRal) któremu bardzo dziękujemy za wykonanie tego zadania w 100% i w bardzo krótkim czasie;)
W dniu wczorajszym tj. 15 marca 2010 w grupie doszło do pewnej burzy która wprowadziła wielkie zawirowania w naszej grupie, a mianowicie po prawie miesięcznych pertraktacjach ze wcześniejszą "firmą" niestety nie umieliśmy się dogadać z adminem owej strony, bo jak to napisał, żeby nie pisać do niego w jego godzinach pracy!? to kiedy?? I wszystko zaczęło nabierać nowego biegu..
poniedziałek, 15 marca 2010
Dzisiaj trochę o kłopotach, które dotknęły naszą grupę, a także o tym dokąd zmierzamy :).
wtorek, 02 marca 2010
Co mówi nam Ciocia Wikipedia na temat definicji słowa kluczowego dowiemy się tutaj. Ale nie o tym chciałem w tej notce napisać..:D