darmowe liczniki
Kategorie: Wszystkie | Merytorycznie! | Przedsmak!
RSS
czwartek, 20 maja 2010
Ostatnia część raportu końcowego. Opis tego czego nauczyliśmy się biorąc udział w konkursie, a jeśli nie to czego powinniśmy się nauczyć bo wiadomo, że zaangażowanie było różne.
środa, 19 maja 2010
Dziś o tym jak kampanie zmieniały się już w trakcie trwania całej tej konkursowej karuzeli.
wtorek, 18 maja 2010
Nikt z drużyny nie przejawia zainteresowania blogiem można śmiało powiedzieć stał on się moim prywatnym podwórkiem. No ale nieważne o czym dzisiaj? Kawałki raportu. Nie zamieszczam wszystkiego bo duża część jest już na blogu. Taki mały powiew świeżości:)
wtorek, 11 maja 2010
Troszkę zastoju na blogu ostatnio. Trudno się dziwić od zakończenia kampanii nie działo się nic o czym warto byłoby wspomnieć. Dzisiaj jednak jest wiadomość którą możemy się podzielić.
Tytułowy ostatni krok w GOMC 2010 wykonany. Mianowicie po mękach i znojach powstał raport końcowy. Czas nas gonił więc trzeba było w końcu zabrać się do roboty. Ciężka praca całej grupy zaowocowała i w końcu jest post-report. Padła ostatnia przeszkoda w tegorocznym konkursie. Wszystkie zadania wykonane, teraz pozostało czekać na dyplom od Google.
Za jakiś czas uchylimy rąbka tajemnicy i opublikujemy co smakowitsze kąski naszego raportu. Co prawda jego część opisująca osiągnięcia jest już na blogu, ale są jeszcze nowości, którymi chcemy się podzielić.

pozdro Mrał