darmowe liczniki
Kategorie: Wszystkie | Merytorycznie! | Przedsmak!
RSS
środa, 17 marca 2010
Pod ostatniej awarii prądu, kiedy to mój rozwlekły lecz pasjonujący wpis, uległ bezpowrotnej teleportacji w eter, straciłem zapał do dalszego pisania. I choć to doniosłe wyznanie może napawać pesymizmem, to nie radzę się od razu zniechęcać. Mam zamiar przybliżyć nieco mgliste sylwetki członków Teamu MRAŁ, specjalnie z myślą o wszystkich naszych przyszłych (i aktualnych) wiernych fanach.
No i stało się Grupa MRAŁ zaczęła działać pełną parą. Nareszcie od słów przeszliśmy do czynów i tak o to w parę dni zrobiliśmy więcej w sprawie konkursu niż przez ostatni miesiąc:):

Jest w końcu firma! - z branży "gadżetowej"
Google Analitycs - wreszcie działa i zbiera już dla nas informacje
Projekt kampanii - już się tworzy
No i ten nieszczęsny raport - Czas mieliśmy do poniedziałku(15.03.2010) no cóż na sobotę na pewno będzie.

Tak nawiasem nie podzieliliśmy się pewnym wydarzeniem jakie miało miejsce już dosyć dawno. Otóż mamy szefa naszej grupy!(nie wiem jak to się stało, że nie ma informacji o tym na blogu)

Otóż naszym kierownikiem - jednogłośnie wybranym - jest pan Łukasz Świerk zamieszkały w Katowicach. Dlaczego Świerq? Sam nie wiem ale lepszy taki szef niż żaden :).

Mamy nadzieję, że takie tempo prac będzie się utrzymywać, jakość naszych starań będzie równie wysoka, kampania udana a my (nieskromnie powiem) osiągniemy wysokie miejsce w konkursie;).

Pozdro Mrał
wtorek, 16 marca 2010
Na stronie firmy którą będziemy reklamować za pomocą Google AdWords w dniu dzisiejszym około południa został wklejony kod z Google Analytics tego trudu pojął się admin (gRal) któremu bardzo dziękujemy za wykonanie tego zadania w 100% i w bardzo krótkim czasie;)
W dniu wczorajszym tj. 15 marca 2010 w grupie doszło do pewnej burzy która wprowadziła wielkie zawirowania w naszej grupie, a mianowicie po prawie miesięcznych pertraktacjach ze wcześniejszą "firmą" niestety nie umieliśmy się dogadać z adminem owej strony, bo jak to napisał, żeby nie pisać do niego w jego godzinach pracy!? to kiedy?? I wszystko zaczęło nabierać nowego biegu..
poniedziałek, 15 marca 2010
Dzisiaj trochę o kłopotach, które dotknęły naszą grupę, a także o tym dokąd zmierzamy :).
wtorek, 02 marca 2010
Co mówi nam Ciocia Wikipedia na temat definicji słowa kluczowego dowiemy się tutaj. Ale nie o tym chciałem w tej notce napisać..:D
czwartek, 25 lutego 2010
23 lutego na Akademii Ekonomicznej odbyło się spotkanie SilesiaSEM. Nie ukrywam, że podchodziłem do tego sceptycznie. Tematyka warsztatów - czarna magia - a dodatkowo pora jakże niewyjściowa (17:30!). Jednak udałem się.
środa, 17 lutego 2010

 


Dzięki interwencji błyskotliwości członka naszego zespołu, niejakiego Alka, zdefiniowaliśmy nazwę roboczą naszej grupy!

Składa się ona z pierwszych liter imion zaangażowanych w projekt osób:

M - Marcin
R - Rafał
A - Alek
Ł - Łukasz

We komentarzach naszego autorstwa na pewno spotkacie się z pokemonową składnią tego wyrazu (mRał, mrAł, mraŁ, Mrał). Jest to oczywiście zabieg celowy wskazujący na autora tegoż komentarza lub wpisu.

 

mral

MRAŁ ^^

Pozdrawiam

mraŁ

Linki sponsorowane, reklama w internecie, google, "gogle"... Niby coś tam świta, ale nie do końca wiadomo o co chodzi. Dla błądzących śpieszę z wyjaśnieniem!
Google Online Marketing Challenge jest niezwykle praktycznym ćwiczeniem dla studentów zarówno pierwszego jak i drugiego stopnia specjalizacji takich jak reklama, e-biznes, zintegrowana komunikacja marketingowa, systemy informacji zarządzania, marketing i nowe technologie medialne. Celem dla studentów jest przeprowadzenie skutecznego marketingu online przy pomocy narzędzia Google AdWords. [O Google AdWords w następnym wpisie :)]