darmowe liczniki
Kategorie: Wszystkie | Merytorycznie! | Przedsmak!
RSS

Merytorycznie!

wtorek, 16 marca 2010
Na stronie firmy którą będziemy reklamować za pomocą Google AdWords w dniu dzisiejszym około południa został wklejony kod z Google Analytics tego trudu pojął się admin (gRal) któremu bardzo dziękujemy za wykonanie tego zadania w 100% i w bardzo krótkim czasie;)
wtorek, 02 marca 2010
Co mówi nam Ciocia Wikipedia na temat definicji słowa kluczowego dowiemy się tutaj. Ale nie o tym chciałem w tej notce napisać..:D
czwartek, 25 lutego 2010
23 lutego na Akademii Ekonomicznej odbyło się spotkanie SilesiaSEM. Nie ukrywam, że podchodziłem do tego sceptycznie. Tematyka warsztatów - czarna magia - a dodatkowo pora jakże niewyjściowa (17:30!). Jednak udałem się.
środa, 17 lutego 2010
Linki sponsorowane, reklama w internecie, google, "gogle"... Niby coś tam świta, ale nie do końca wiadomo o co chodzi. Dla błądzących śpieszę z wyjaśnieniem!
Google Online Marketing Challenge jest niezwykle praktycznym ćwiczeniem dla studentów zarówno pierwszego jak i drugiego stopnia specjalizacji takich jak reklama, e-biznes, zintegrowana komunikacja marketingowa, systemy informacji zarządzania, marketing i nowe technologie medialne. Celem dla studentów jest przeprowadzenie skutecznego marketingu online przy pomocy narzędzia Google AdWords. [O Google AdWords w następnym wpisie :)]